Як мотивувати себе регулярно займатися. Метод 1. К/ОТ

Привіт, друзі!

Буває так, що ми розуміємо, що непогано було б позайматися йогою, щось зробити собі, свого здоров’я. Але робити це не хочеться. Чи буває у вас таке?

Звичайно, можна змусити себе, але кому подобається, коли нас примушують?!

І виникає резонне питання: “Як промотивувати себе займатися, щоб це було і з користю, і з задоволенням?”

Виявляється, є багато методів для цього. І кожен може вибрати те, що підійде якнайкраще саме для нас.

 

Отже, сьогодні метод #1.

Думаю, що багато хто знає про цей метод, і тоді мета згадати про нього і застосувати. Адже нас цікавить результат. Чи згодні?

У цьому вся методі ми використовуємо свою схильність До чогось рухатися чи тікати ВІД чогось, тобто. чогось уникати. І ми можемо вибрати спосіб, який допомагає краще саме нам, або використати обидва (залежно від ситуації).

 

Давайте спочатку поговоримо як це працює, і потім обговоримо, як цей метод застосувати.

Мотивація До – це ми концентруємося на бажаної мети. Наприклад, я сьогодні позаймаюся йогою тому, що я хочу почуватися енергійніше або здоровішим або стрункішим, розслабитися тощо.

Застосовуючи цей спосіб мотивації, ми хочемо отримати нагороду і фокусуємося на ЦІЛІ.

Мотивація ВІД – це коли ми намагаємося уникнути негативу, від того, що нам не подобається, чогось уникнути. Наприклад, я сьогодні позаймаюся йогою тому, що я хочу, щоб перестала хворіти спина, пішла напруга, підтягнувся живіт тощо.

Застосовуючи цей спосіб мотивації ми хочемо уникнути якоїсь проблеми – болі в спині, напруги, обвислого живота, …

 

І тепер, кілька СЕКРЕТІВ як ефективно застосувати цей метод.

1)   Пробуйте застосовувати обидва способи і спостерігайте, відчуйте, який мотивує вас найкраще.

У деяких ситуаціях ви зможете відчути, що працює краще мотивація К, в інших – ВІД. І незважаючи на те, що мотивація ВІД потужніша за впливом, рекомендую використовувати обидва варіанти.

2)   Використовуйте силу свого розуму – це ваш найпотужніший ресурс, повірте мені. Скористайтеся своєю уявою.

У випадку з мотивацією До уявіть (згадайте) у себе в голові яскраву картинку, як після заняття ви наповнитеся енергією (ви ж це вже відчували після наших занять, правда?), як розслабтеся, відчуєте себе набагато краще, виглядатимете більш підтягнуто і т.д. . Зробіть цю картинку яскравою, барвистою, бажаною.

І тепер покрутіть у себе в голові цю чудову картинку, як ВАМ буде ДОБРЕ, якщо ви ЗРОБИТЕ ЦЕ – позаймаєтеся йогою, з’їсте корисну їжу і т.д.

У випадку з мотивацією ВІД уявіть (згадайте) як мучилися від болю в спині, яке це жахливе відчуття млявості, апатії, поганого настрою, як виглядають зайві кілограми на тілі і що ви при цьому відчуваєте… Зробіть ці відчуття реалістичними та пронизливими.

Покрутіть у себе в голові картинку, як ВАМ буде погано, якщо ви не зробите цього – не позаймаєтеся сьогодні йогою, з’їсте зайвого та ін, відчуйте ваші страждання в майбутньому.

Якщо ви по-справжньому уявите все це – то ця мотивація обов’язково спрацює.

3)  Можливо у вас вийде з першого разу, можливо допоможе невелика ПРАКТИКА. Але я впевнений, що кожен з вас може це зробити і переконатися, наскільки ефективним є цей метод!

 

 

І найголовніший СЕКРЕТ!

НАЙКРАЩЕ використовуйте цей метод, відчуйте, що саме вам у певних ситуаціях краще допомагає – спосіб К або ВІД, і ви помітите, що з кожним разом у вас виходитиме мотивувати себе краще і краще!

І потім вам залишиться лише насолодитися бажаним результатом!

На наших курсах та заняттях ми розбираємо та застосовуємо ці методи глибше. Але навіть використовуючи цей невеликий опис, ви переконаєтеся, що можете використовувати цей ефективний спосіб самомотивації.

 

Успіхів вам!

 

Ця стаття є авторською. Повне або часткове використання матеріалу – з дозволу автора.